zdjęcie do rozbudowanej sekcji O mnie

Cześć, jestem Zuza!

Najważniejsze w moim życiu to być Niezależną i Wolną. Od dziecka wiedziałam, że praca dla kogoś nie jest mi pisana. Nie potrafiłam sobie wyobrazić pracy, która wymagałabym ode mnie siedzenia od 8 do 16 przed komputerem i wypełniania czyichś poleceń. Zawsze marzyłam o czymś więcej, chciałam żyć moją pasją i to właśnie robię. Czuję, że jestem tu, gdzie powinnam być 🙂

Design, sztuka i kreowanie piękna towarzyszą mi każdego dnia, nie tylko w pracy jako projektant wnętrz. Tym jestem i tym oddycham. Daje z siebie 120% i jestem dumna z każdej swojej realizacji, bo każdą z nich wyrażam siebie.

Kocham swoją pracę najbardziej za te momenty, kiedy widzę emocje jakie pojawiają się na twarzach moich klientów, kiedy widzą po raz pierwszy moją wizję ich wnętrza. Te uśmiechy mówiące mi, że tak właśnie wyobrażali sobie swój Dom.

Moje usługi nie są dla każdego. Jako architekt wnętrz jestem bardzo szczera i jeśli czuję, że nie jesteśmy sobie przeznaczeni i to nie będzie dobra współpraca, zawsze o tym mówię. Wierzę, że tylko osoby, które czują się ze sobą komfortowo są w stanie stworzyć coś wspaniałego.

Uwielbiam teorie spiskowe. Uwielbiam o nich słuchać i o nich czytać. Pochłaniam ogromne ilości książek kryminalnych i znam wszystkie sposoby na pozbycie się ciała bez dowodów 😀

Mam Kreatywne Wnętrze. Jeśli chcesz je poznać, zapraszam do współpracy 🙂